Šestý

11. srpna 2009 v 11:13
Pravou lásku nepoznáme v okamžiku, kdy ji nalezneme, ale ve chvíli, kdy ji začneme ztrácet...

Zítra mne čeká dlouhá cesta. Jedu domů a pak se zřejmě pár dní (Týdnů? Měsíců?) neukážu, neboť jak už to bývá, ta OSOBA, která zůstala doma a nese tytul "Můj bratr", zřejmě nezaplatila net, jak už to bývá. To je, když tvrdě pracující člověk jako on zapomíná na ty nejpodstatnější věci. Ale už se celkem dal dohromady, třeba se to s/zpraví. Anebo půjdu do parku, tam je veřejná síť a napíšu :D. Akorát myslim, že je úchylné, když si jen tak někdo dotáhne do parku bágl a vytáhne z něj laptopa...

Proč mi nikdo nevěří princip astrálního cestování? Tři lidi mi řekli, že je to nesmysl... Schválně - co je lepší? AC nebo AD? (No, tak tohle vážně pochopí jen zasvědcení - už dokonce tři - AC=Astrální Cestování a AD = Andy Dorner - náhrada za Zellerka, o kterém už nemám, co zjišťovat... Ach, Andy ♥♥♥, Ach, Zeller♥♥♥).

Pořád mi kdosi píše, ani je neznám. Tuhle někdy nějaký exot: "Ahoj, u mě je bleskovka - odkaz". Dokonca kluk! Dala jsem ho do ignorace a na ten blog se ani inepodívala. To už mi ale opravdu přišlo jako vrchol neslušnosti. Čas od času se to stane - ale cizí člověk?

Máma tu skládá rubikovu a už ju to nervuje, neboť jsem to včera asi hodinu ničila. A zpívá si u toho. A já už se -ač to zní hloupě - těším do školy. A moc. A sere mne, že se na ni těším. Možná se těším na EMO Veroniku (vtip), možná na Terku, kterou už mám ráda a možná na Chrustýnu, se se kterou se (ne)kamarádím jako ona se mnou (nemám jí to za zlé! ba naopak, stejně nikdy nejlepší kamarádky nebudeme). Na Aďu se těšim, jen trochu jinak. Stejně je to zvláštní - Moje babička dokáže odhadnout, zda-li je člověk dobrý nebo zlý a moje maminka rozumí lidem, mohla by dělat léčitelku. A já se nechám ovlivnit některými lidmi. Je toto normální?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 11. srpna 2009 v 15:13 | Reagovat

Myslím, že je to zcela normální..
A taky se do školy začínám těšit. Děje se tam toho plno, a o prázdninách se neděje nic moc, krom dvou příležitostí..

2 Janča Janča | Web | 11. srpna 2009 v 18:23 | Reagovat

Ani nevim jestli se do školy těšim. Možná na to, že to bude poslední rok na základce. Jinak se vlastně netěšim.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama