Šestnáctý

23. srpna 2009 v 16:29
Huhule muhule. Nechce se mi hledat citát.

Otázka 1: Proč mě z ničeho nic nenávidíš?
Otázka 2: Proč mne nenávidí všichni (Zejména ti, co si to nečtou :D)?
Otázka 3: To jsem fakt satanista?

Mám vánoce. Calibánkům vyšlo CD (Vyjde? Zítra! Ale já ho díky Keeperovi už "mám")! Ale hlavně mám radost. To je hlavní... Na chvíli.

Zdál se mi... Sen. Že jsem jela nějakým vlakem a on nejel po kolejích a zničeho nic se tam objevil jogurt, úplně stejnej,jako ten, jehož krabička je nyní na stole. Nevím, proč tam ta Dobrá máma čokoládová se lžičkou byla (Aji s vrškem!), neboť to pak nevysvětluje děj. Ten jogurt byl ve velikosti člověka a já šla kolem něj, což taky nechápu, neboť obyčejně je u obřího jogurtu sto bezďáků a pak bych kolem nich nešla. Ale byl to sen... A ten vlak padal do propasti a padal a můj pohled se přibližoval ke dnu té tmy (byla tam jakási voda) a pak mi začaly v hlavě znít věty u Marlitana (marlitan.iglu.cz), jak je tam návod, jak se dostat do tranzu (Máme si v maximálním uvolnění představit, jak padáme ve studni a přibližujeme se ke dnu. Tohle bylo podobné). A věříte, že těsně po tom, co jsem se probudila (No, probudila... Vyděšeně se vymrštila z postele, což se mi stává teď pětkrát za noc už tak 14 dní), jsem si myslela, že jsem měla lucidní sen (Něco jako astrální cestování). Ale byl to obyčejný sen, tak jsem se nasrala a začala hrát tu super skákačku, jak ju mám na mobilu a nebavilo mne to, tak jsem se otočila na druhý bok a spala dál. Pak jsem měla ještě jeden sen, co mě tak vyděsil, ale už si ho nepamatuju. A to taky není důležité! Jenom mi to přišlo zvláštní, většinou ve snech umřu, ale nemám tam obří jogurty bez kupy bezďáků ve vlaku bez kolejí. Vlastně už si moc nepamatuju, na čem ten vlak jel, ale vyjížděl z nádraží, jehož název si taky nepamatuju. Ale byl tam napsán.

Včera u nás byla Lenka! Měly jsme jít na ten hřbitov, nýbrž jaksi moc pršelo, tak jsme si daly sraza ve čtyři před radnicí a šly k nám... A já čekala a čekala.... A pak se nasrala a zavolala jí a ona: "Sorry, jsem tam do 10ti minut. Kdybych věděla, že tam nebude DO deseti minut, ale ZA deset minut, půjdu si ještě koupit kafe. Dokonce aji moje nepromokavé kecky promokly! A ještě z radnice padaly z kytek jakysi sračky, takže jsem na mém černém oblečení měla bílé lístky jakési hnusné rostliny, která se opovažuje narušovat moji IMAGE. Omrkly jsme film, trochu jsme popily (Jenom minerálku, džusa Lena nechtěla a máma s bráchou byli doma, takže od chlastu se upustilo, ale stejně u nás byla jen na dvě hodiny, za tu dobu bysme vystřízlivět nestihly) a pak šly ještě chvilu ven. Schovaly jsme se na zastávce busu a zastavil tam autobus, vylezlo asi 8 lidí a nějakej dědek a ten dědek poučoval 8 cca 20tiletých opálených (Z pekla) troubů, kteří vypadaly tak na hokejisty, že dneska večerka není nebo co a pak asi dva odešli a ostatní tam stáli a čuměli na nás (Na mě?). Chvíli jsem pohled 12ti očí hledících na mě snesla, (Jenomže narážky na EMO a podobné se stupňovali a já zuřila a zuřila...) ,ale pak jsem se slyšela, jak povídám "Budiž Satan". Řekla jsem to tak přesvědčivě a sebevědomě, že se mi to aji líbilo. A pak mě to začalo srát, neboť oni na mě koukali ještě hůř a já na ně koukala ještě hůř a Lenka se hrozně chlámala a všeci pak šli pryč a my šly na druhou stranu k lázním a tam jsme pomluvily Veroniku EMO, která není EMO a šla jsem dom. A v příštích třech dnech jdu na hřbitov a to s paní Lenkou, která se náramně těší. A to není důležité, jdu říct pár slov o EMO Veronice.

Každý den mluví něco jiného! Prý, že dostala k narozeninám obojek a černou rtěnku (Odkdy EMO nosí obojek a černou rtěnku? Já myslela, že ty svoje žiletky převzaté od hippies na krku a lesk na rty!) a že je hrozně EMO už od čtvrté třídy, druhý den, že si to Lenka vymyslela (zjevně Verunka neví, že Egzistuje něco, jako "HISTORIE") a pak, že si Lenka nepovídá s Veronikou, nýbrž s Petrem Žákem, což je hrozně "EMO" chlapec k smíchu. Jenomže potkáte Veroniku a pomyslíte si, že je to všechno k popukání, protože před váma stojí 13tileté střeštidlo, které vypadá na devět , tváří se hrozně důležitě a konečně to všichni pochopili, takže krom Lenky, která se tak nějak snaží vyjít se všema, nemá skoro žádné kamarády.

A počet kamarádů MÝCH narůstá (Což je, muhehe, hrozně dobrá zpráva!) stejně s mým optimismem a navíc mi od včerejšího "Budiž satan" celkem povyrostlo sebevědomí (Což není samo o sobě tak milé, neboť tyhle týčoviny dělám pořád, jenomže kdybyste to slyšeli... Ach...). A já se jdu učit texty nových Calibanů, neboť Ach, Andy ♥♥♥!!!


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 23. srpna 2009 v 18:27 | Reagovat

Taky jsem kdysi (asi před týdnem) měla satanistickou hlášku a od tý doby mi vůbec nevadí,že mi tak lidi řikaj. Emo už je naštěstí přešlo, teď křičej maximálně tak "strašidlo!" nebo "gotičko!", což ještě jde.

2 Janča Janča | Web | 23. srpna 2009 v 20:06 | Reagovat

Může bejt dítě ve čtvrtý třídě EMO? Tohle já asi nikdy nepochopim. No, jinak jsem ráda, že počet tvých přátel narůstá, u mě je to spíš naopak.

3 Suši Suši | Web | 23. srpna 2009 v 20:21 | Reagovat

Čaj je sračky co mi narušuje plán ulejvání se ze školy.
A tvého bratra je mi líto. Jednou nám do třídy přišel spolužák, moncla, vyděšenej, prej ho okradli a když jim nechtěl dát mobil, vlepili mu a zmáčkli ho k autu. A pak měl taky něco na ruce, ale nevim co. Ale to se s tím, co se stalo tvému bráchovi nedá srovnávat.
Lidi jsou svině a romové třikrát tolik.

4 MICH MICH | Web | 23. srpna 2009 v 21:29 | Reagovat

já dnes měla asi tři sny ale pamatuju si jenom jeden, kde sem se loučila s člověkem, se kterým sem se rozloučit neztihla a ten prostě uplně vymazal ty sny, co sem měla potom. vůbec si je nepamatuju.
a už nevim co na to psát páč si zbytek jaksi nepamatuju :D sorry :D

5 MICH MICH | Web | 23. srpna 2009 v 21:30 | Reagovat

jo a chtěla sem napsat ... luxusní dess !!!! :D

6 MICH MICH | Web | 23. srpna 2009 v 23:16 | Reagovat

pání ... až takovou radost sem asi nečekala :D ... ale potěší to. :) hodně :D

7 pavel pavel | Web | 25. srpna 2009 v 0:02 | Reagovat

hezké čtení...:D hlavně že jste si užily...
už jsem se sice vrátil domů, ale zase jsem jako obvykle v časové tísni...
dík za koment:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama