Druhý

8. srpna 2009 v 11:05
"Bůh" (či kdo) přede mnou stvořil sto krásných lidí, pak byla řada na mně a tak se vyřádil.

Vlastně ani nevím,proč takhle po ránu píšu, neboť není o čem psát a na ICQ je jen Pivina, se kterou si rozumíme jen hudebně (Třeba jsme si hodinu povídali o Maxu Cavalerovi ze Sepultury, jó...), a včera jsme si povídaly, jak jí odjel "Blízký člověk" a pak z ní vylezlo, že je to něco jako její kluk a ještě, že se v pondělí vrátí a že je z toho úplně na ocet. Přitom, když mi to psala, přehlédla jsem se a místo, abych si přečetla: "Odjel mi blízký přítel", přečetla jsem "Zemřel mi blízký přítel". Naštěstí jsem napsala: "To je mi líto", ještě jsem se totiž mohla zeptat třeba: "Upřímnou soustrast, na co zemřel?". Teď jsem na svých Lidech(.cézet). Proč ty fotky vždycky v náhledu ve foťáku vypadají hezky a když je dáte do počítače, máte dojem, že se díváte na obludu? Já už se fakt nikdy fotit nebudu, neb to je hrůza. Ještě k tomu máma moc neumí fotit, takže... Tak.

A to je pro dnešek... Pro ráno všechno. Keeper mi poslal odkaz na Calibánky - Jedno z nejstarších videí... Ten uřvaný je můj "Bratr" (Ano, ta podoba, tedy podle Keepera), tam vypadal nejlíp (Nedávali mu najíst, takže je pohublý, chudáček, ale jinak ♥♥♥). Ach, prostě Andy...


A tady jeho fotka ♥♥♥ (Nesnáším, když dělám na noťase srdíčka, je to hrozně zdouhavé!!! Ale Andy♥♥♥)
Ten pán v popředí je Andy ♥♥♥

Ale teď změnil image, sviňa jeden, už mu to nesluší. Vypadá jak...


A teď jsem si psala s virem. Nějakej pán z Turecka, chvíli jsem si s tím asi Virem psala tak, aby se mi mohl dostat do počítače (Taky jsem inteligent jak sviňa), když se ale začal vyptávat na věk a prohlížeč, dala jsem ho do ignorace. Očekávám, že teď mám v PC VIR. A protože mám QiP Infium JadrisPack, a né žádné hloupé ICQ a ten pán tam neměl napsaný žádný messenger, který používá (A to se obyčejně objevuje), a místo toho tři tečky, je ten pán vir. A když jsem mu napsala GOODBYE, ještě mi napsal asi deset zpráv, že mne rád poznal (Anglicky). A co psal potom, už nevím, protože se s pánama Virama nekamarádím. Ještě by mne ten počítač nakazil a já bych se v prázdniny léčila na vir. S noťasem. A těchto virlů mám už v seznamu tak 20, od doby, co používám Qip. To je smutné, asi půjdu zpátky na Mirandu.

GOODBYE.

A teď se se mnou chce kamarádit nějaká paní. A poslala mi odkaz na SexClub. To je nelegální, malým dětem posílat odkaz na SexClub. Tak já ji jdu bloknout.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Keeper Keeper | Web | 8. srpna 2009 v 19:55 | Reagovat

Patrick nalevo!! :D jeste ze se pan Dörner zmenil, byl na facku chlapec samponek..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama