Devátý

13. srpna 2009 v 10:54
Vítej v Prostějově.

Asi dvě minuty před výstupem jsem se nadechla a řekla si: "Jsem doma". Viděla jsem baráčky na okraji Prostějova, projížděla Vrahovicemi, radovala se. To však trvalo jen nepatrnou chvíli. Hned, jak jsem vylezla a procházela mezi ostatními lidmi, zase to tu bylo. "EMO", "Satan". Hrozný pocit. V Litoměřicích mě tak nikdo, nikdo nenazval! Pravda - otáčela se za mnou děvčata, neboť jsem byla zmalovaná jak vajíčko (A odůvodnění? Nikdo mne neznal, tak proč to nezkusit? Tady bych si to nedovolila.), občas si na mne ukázal někdo prstem a důchodci si mne zkoumali jako Jehovistu, ale žádné posměchy, žádné narážky... Nic. Jiný kraj , jiný mrav, neboť hned, jak jsem vylezla z nádraží, jakýsi cikán: "Satan! Maro, jde si pro Tebe (smích)!!!" celá jeho partička se otočila a zkoumala mne s poznámkami "Satanistka!". Protože byla středa, půl čtvrté odpoledne, ulice byly rušné a plné pubertálních zjevů. Poznámky jako "EMO" a "Samara" jsem zachytila hned jedenáctkrát za patnáct minut chůze. Moc jsem ty lidi ale neposlouchala - mám-li být podle nich EMO, ani jsem nezvedla hlavu. Prostě jsem ty narážky ignorovala, ač mne to neskutečně a nevyjádřitelně sralo a sere. Večer jsem se dívala na Jedničku japonského Kruhu (Hlavní hrdinka Sadako, děj zhruba podobný Americké verzi). Nedostala jsem strach, dívala se na to jako na drogu a nevěřím v to. Je to zvláštní, ale já mám vlastní představu o posmrtném životě a věřím ve svoji verzi, neboť je celkem realistická. Že existuje minulý a příští život, je pro mne již samozřejmost a něco jako astrální cestování mi otevřelo další možnosti k představám a dejme tomu - i pravdě. A v Kruhu je to jinak, což se mým myšlenkám nějak nelíbí.

Jdu hrát 6 ženichů + 1 navíc. Úžasná hra od Enteronu (Enteron.cz), lepší je ale již postarší Zlatý Kalich a Zázračný lék. No, ještě recenzi tu dělám :D Ale fakt doporučuju, na Enteron ofo site si to můžete všechno postahovat (Doporučuju jenom dabované verze!). Zdar.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 13. srpna 2009 v 14:57 | Reagovat

Jestli stále nosíš ten červený kříž, nechápu, jak tě můžou satanistou nazvat. Oni nevědí o čem mluví. Ale v klidu, mně to taky říkají. Ale co je na tom pravdy...

2 Janča Janča | Web | 13. srpna 2009 v 22:20 | Reagovat

Nevím no, tam u vás jsou všichni takoví výřeční nebo co, tady u nás jsem si nevšimla toho, že by lidi na ulici na někoho pořváváli, a to cokoli.

3 Ranya Ranya | Web | 14. srpna 2009 v 15:27 | Reagovat

Ehe, u nás pořvává každý na každého, já projdu ulicí a najde se minimálně jedna barbie, co na mě zavolá, ať použiju žehličku na vlasy, přestanu nakupovat u Ťangů a zjistím si, co je make-up... ehm :D A Tvůj názor na posmrtný život - jen povídej, to by mě docela zajímalo... u Tebe totiž myslím, že by ta teorie mohla být i že třeba rozumná...
btw, originál, japonský originál, bych asi nedala. Stačila mi ukázka... prostě japonci jsou nejlepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama