Desátý

14. srpna 2009 v 19:28
Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Abyste stoprocentně chápali obsah tohoto článku, doporučuji přečíst si stránky o Astrálním cestování - u Lumennky jsem našla jednu, která se okamžitě stala mojí nejoblíbenější - http://marlitan.iglu.cz/. Samozřejmě na požádání dodám dalších asi padesát :D

Po mnoha informacích o Astrálním cestování, které mozek stále ještě zpracovává, četla jsem zážitky čtenářů stránek o AC. Asi dva - tři napsali, že když duše opouští tělo, je to jako umírání, což mi otevřelo oči a já si tak představila novou z milionů možností, co se děje po smrti. Inu, očekávám, že po dnešku opravdu budu za blázna, jenomže mně tyto věci nikdy nedají spát. A i kdyby daly, tak jen na chvíli. Tělo nereaguje, když je po smrti a duše nemá důvod v těle zůstat na jednom místě, když by teoreticky mělo možnost jít "jinam". Že po smrti nic není je blbost, které, doufám, nikdo nevěří (Jenom ti ohromní realisti, ale to ponechme stranou). Nebe a peklo je sféra, kterou si vymyslili lidi a která zřejmě neexistuje, jenomže astrální sféra je dokázaná (No, dokázaná... Spíš kdo nezkusí nebo se nenechá přesvědčit, nepochopí). Ba dokonce, když jste v tranzu/AC (Podle informací), můžete se teoreticky s mrtvými setkat a dorozumívat se telepatickým způsobem (Něco si myslíte a ten dotyčný to uslyší vevnitř své hlavy). Já to nezažila, je možné, že tu blábolím nesmysly, ale nasbírala jsem za pár dní tolik informací, že bych mohla u kafíčka vyprávět a smrt je téma, které se nejen ve dnešní době u lidí jako já hodně řeší. A když si to spojíme... Vznikne další teorie, nad kterou by se mohlo uvažovat. Že věřím v minulý a příští život, je další věc, jen mi chybí vysvětlovací schopnosti a můj doslova geniální nápad (Ironie jak sviňa) zůstane zase zapomenut v hlouby hlavy. Nadruhou stranu tu máme vyvolávání duchů, které vyzkoušelo mnoho lidí a dalo by se celkem bez nějakého vykrucování říct, že duchové jsou - tím pádem je ale moje teorie (A nejen moje, jen jsem nějakou jinou podobnou ještě nečetla) naprostý nesmysl, tedy za předpokladu , že duše nedokáže komunikovat s ostatními, pokud nejsou ve stejné sféře, jako ona sama a zdi jsou průchozí, stejně jako např. skleničku nemůže duše a duch chytnout jen tak do ruky a napít se.

Jednoduše nevím, jak by astrální duše a duch dali najevo, že jsou přítomni v místě, kde jsou vyvoláváni a já nedokážu vysvětlit, co tím dlouhým odstavcem ↑ myslím. V kostce bych to popsala tak, že AC a smrt s posmrtným životem (Než má nastat příští život) mají něco společného a viděla bych v tom víc, než jen (ne)zbloudilou duši. Rozeberte si to, jak chcete, nejsem odborník, nejsem mrtvá astrální cestování se mi též nepodařilo. Nutno podotknout, že člověk má 2 těla - astrální, které nikdy nikdo neuvidí,dokud taky neodcestuje na AC a pak fyzické, které vydíme. Snad chápete, co tím chci říct. Jdu na Simpsony.

Update: Cottyna oficiálně oznamuje (:D), že začíná brát nějaké léčivé sračky v podobě slabých antidepresiv. Hodně, hodně slabých. Jenomže se po tom zvyšuje chuť k jídlu a já hubnu, takže děti, nebudu teď žrát. Stejně to ale neberu kvůli antidepresivům, je to víceúčelový lék.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 14. srpna 2009 v 22:15 | Reagovat

Nechápu, proč oznamuješ, že bereš antidepresiva. Já vím, že nejsi já, ale nechala bych si to pro sebe, jako spoustu věcí.
A neboj, já bych jí nedovolila tě sežrat.

2 Ranya Ranya | Web | 15. srpna 2009 v 0:13 | Reagovat

Uhm. Vzhledem k tomu, že mamka se o "duchovno" poměrně zajímá, máme docela "duchovních" známých a byli jsme na pár akcích (mamka na hodně kurzech a přednáškách, já a táta na míň)... tož... už jsem obeznámená s teorií, které se držím. Jedna známá, Zina Rajnochová (říká Ti to něco? rajnochova.cz :F), praktikuje automatickou kresbu, což se dá brát jako že nechá bytosti zeshora, aby jí vedli ruku. To zpochybňovat nebudu, protože jsem byla na jejím kurzu a když je potřeba, ruka mi kreslí taky - třeba pro dědu (je nemocný... vážně nemocný), když byla babička ve stresu a tak, nakreslí se harmonizační obrázek a zlepší se to... no nic, k tématu - Zina i astrálně cestuje. Potkává tam neuvěřitelné bytosti, jednou dokonce vyprávěla o dracích, zároveň se dokáže spojit s mrtvými, jejichž duše si odmítá připustit, že zemřeli, a tak pořád někde bloudí, apod... ji uvádím pouze jako "ověřený" příklad. Dá se taky vidět aura a jemnohmotné tělo, to i očima normálníma, ve světě fyzickém - to bych se chtěla naučit... jemnohmotné tělo má několik částí, a prý se dá žít i několik životů najednou, a nevědět o tom... no, akorát to astrální cestování je riskantní, protože může být problém se vrátit... měla by sis sehnat knižní sérii "Zvonící cedry Ruska", 7 nebo 8 (?) knih, o Anastázii, osobě žijící na Sibiři, co patří k vyjímečným lidem, kteří nepřišli o svoje možnosti (astrálně cestovat, vidět auru, dokázat komunikovat s přírodou... původně to uměli všichni... jen se naučit otevřít třetí oko, nu), a tam je hodně vysvětleno. O fungování světa, žrecích, co to všechno ovládají, a tak... myslím, žes došla k tomu, že by Tě to trochu mohlo zajímat... samozřejmě tam je i o tom cestování a tak.
Jedna mámina kamarádka zase dokáže číst myšlenky, mamka má ověřeno... a vzhledem k tomu, že jsem párkrát byla u kineziložky (ta se zas "tam nahoru", bytostí Světla, ptá a dostávají se jí odpovědi) a jednou na regresi (podobný princip, akorát že drastičtější, šíleně mě bolela hlava a v krku, jakožto problémy ležící v hlavě a problémy s komunikací), to zas dělal Martin, jeden chlápek, co dokáže vidět spoustu věcí - např. pozná, kde je fyzický problém, který klasická medicína nedokáže vyřešit ani identifikovat, a to pouze když o dané osobě slyší, ani nemusí být v její přítomnosti.
Pak je tu Ezoterický víkend... nemyslím, že bys tam byla puštěna :/, ani nevím, zda bys tam chtěla, ale je to taková akce, pořádaná asi po... šesté?, přespává se v takových chatkách, je to někde nad Prahou... tam je hromada "duchovních", každý umí něco jiného, může se jich tam ptát, mají přednášky plus se u nich dá koupit soukromé sezení (např. i takové věci jako koukání do budoucnosti, ale to mě neláká)... ale většina je přátelských a nepenězchtivých (dokonalá sbírka milých lidí, co se všemi mluví jako sobě rovnými, fakt jsem se divila, netušila jsem, že tací vůbec existují), takže si s Tebou nezávazně můžou popovídat... no. Dost by ses tam dozvěděla. Kdybys přeci jen o té akci chtěla vědět víc... stačí říct ;).
---
Vyčerpávající reakce, což? XD Promiň, že Tě otravuju, ale tak... je rozdíl mezi dočteným a realizací, tož by Ti to mohlo být, byť sebemenším, přínosem :). Fakt jsem otravná XD.

3 Ranya Ranya | Web | 15. srpna 2009 v 0:16 | Reagovat

A k těm bytostem... jsou bytosti Světla, "ti nahoře", a bytosti Země, ty jsou uvězněné v zemi, doslova, dusí se tam, protože nemají spojení s univerzem, protože je člověk zabedňuje a uvězňuje... plus jsou samozřejmě i jiné bytosti z naprosto jiných světů, ale ty nejsou nijak významné, pro naši existenci.

4 Janča Janča | Web | 15. srpna 2009 v 11:35 | Reagovat

Já vlastně nevím co si o tom astrálním cestování mám myslet. Ono těmhle věcem nejlépe uvěříš tak, že je vyzkoušíš, ale to je další věc.. vyzkoušet, nevyzkoušet? Těžko říct.

5 Keeper Keeper | Web | 15. srpna 2009 v 15:56 | Reagovat

nevim, podle me je to blbost, ale to uz jsem rikal :) je to mozna neco jako sneni, ze si predstavujes.. ale je nesmysl aby jsi "putovala" do mista ktere opravdu presne tak existuje a pritom sama o nem nevis a neznas ho, to je logicky nesmysl.. tot muj nazor verejnosti

6 Ranya Ranya | 17. srpna 2009 v 12:41 | Reagovat

Keeper: Věř, že to blbost není :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama